fhcs

Prezentacja nowych postaci w For Honor

Nie dalej jak wczoraj pisałem Wam o pasjonującej drugiej połowie maja dla For Honor. Między innymi o dwóch nowych postaciach. Dziś przyszedł czas na ich prezentację. Króciutką, ale zawsze.

Shinobi, to zabójca. Jego główną techniką są szybkie ciosy i uniki. Ten wojownik bazuje na swojej zręczności, a w dłoniach dzierży kusarigamę, czyli sierp na łańcuchu.

Z kolei Centurion, to postać bazująca oczywiście na rzymskich żołnierzach. Walczy gladiusem, który przez wiele osób jest uznawany za jeden z lepszych krótkich mieczy. Centurion ma być postacią, u której zachowano balans między wytrzymałością, a siłą zadawanych ciosów.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze