feat -world-of-tanks

Nowa siła uderzeniowa – polskie niszczyciele czołgów w World of Tanks

World of Tanks dostał aktualizację która wprowadza do gry dodatkową linię czołgów do polskiego drzewka technologicznego. Razem z nowymi polskimi pojazdami do World of Tanks trafi też znany streamer gry Cygan w roli dowódcy.

new -world-of-tanks-2
Niszczyciele czołgów to trzecia gałąź polskiego drzewka technologicznego, uzupełniająca dotychczasowy wybór spośród czołgów ciężkich i średnich. Pierwsze trzy czołgi to:
• SDP 40 Zadymka
• SDP 44 Burza
• SDP 57 Gowika

new -world-of-tanks-3
Te jednostki poziomów V – VII to klasyczne bezwieżowe niszczyciele oferujące rozgrywkę dobrze znaną dowódcom tej klasy pojazdów. Charakteryzują się mobilnością, dobrą ochroną od frontu i solidnymi działami zdolnymi do zadawania potężnych uszkodzeń. Prawdziwa gratka dla dowódców zaczyna się na wyższych poziomach:
• SDP 58 Kilana
• SDP 50 Gonkiewicza
• NC 70 Błyskawica

new -world-of-tanks-4
Te pojazdy poziomów VIII – X wprowadzają do World of Tanks zupełnie nową mechanikę pocisków, umożliwiającą zadawania maksymalnych obrażeń w starciach na bliskim dystansie – większe ryzyko, większa nagroda. Pierwszą częścią nowości dla polskich niszczycieli są przeprojektowane działa czołgów, które pozwalają korzystać z pocisków z dnem w kształcie gwiazdy. Nowa amunicja jest najskuteczniejsza w odległości do 50m, a wraz ze wzrostem dystansu zadawane uszkodzenia będą się zmniejszały. Taktyczne ustawienie czołgów będzie miało jeszcze większe znaczenie niż do tej pory. Kolejnym elementem nowej mechaniki są działa z głęboko gwintowanymi lufami, które czołgom najwyższych poziom pozwalają strzelać z niezrównaną siłą uderzeniową. Oznacza to, że polskie niszczyciele charakteryzują się najwyższą prędkością pocisków specjalnych w grze.

Nowa linia czołgów

Ponadto, w grze zadebiutuje też całkowicie nowy tryb pośmiertny, który pozwoli między innymi poznać szczegóły strzału, przez który gracze zostali pokonani. Więcej informacji pomoże dowódcom wyciągać wnioski niezbędne do zwycięstwa w kolejnych starciach. Szczegółowe informacje aktualizacja można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej gry.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze