feat -dune-spice-wars

Dune: Spice Wars – DLC „House Vernius of Ix” z darmową aktualizacją

Stworzona przez Shiro Games i wydana przez Funcom strategia czasu rzeczywistego 4X, Dune: Spice Wars otrzymała pierwsze płatne DLC. W połączeniu z darmową aktualizacją Heroes of Dune, wersja ta wzbogaca każdą frakcję o sterowalne jednostki bohaterów.

new -dune-spice-wars

DLC House Vernius of Ix, w cenie 12,99 € / 12,99 $, wprowadza zaawansowanych technologicznie Ixian jako siódmą frakcję w grze. Pochodzący z zaawansowanej technologicznie Konfederacji Ixian i dowodzeni przez cybernetycznie ulepszonego Rhombira Verniusa, dyskretnie eksplorują samouczącą się technologię zakazaną przez Butleriański Dżihad.

new -dune-spice-wars-1

Ixianie odblokowują kompletnie nowy styl rozgrywki, skupiający się na badaniach i dyplomacji. Mają możliwość kontrolowania większej liczby dronów niż inne frakcje i posiadają unikalne sposoby kontrolowania i ograniczania technologii przeciwników. Ze względu na wysoką zależność od Standingu, sojusze są niezbędne dla ich sukcesu. Jednak dzięki ograniczonej zależności od wody są niezwykle skuteczni w surowym środowisku Arrakis.

new -dune-spice-wars-2

Aktualizacja Heroes of Dune pozwala kontrolować legendarne jednostki z uniwersum Dune. Każda frakcja oferuje wybór dwóch bohaterów, a gracze mogą rekrutować spośród czternastu kultowych postaci, z których każda ma własną umiejętność aktywną, efekt globalny i efekty lokalne. Od Duncana Idaho i Gurneya Hallecka dla rodu Atrydów po Chani Kynes i Otheyma dla Fremenów. Oprócz nowych funkcji aktualizacja zawiera kilka ulepszeń w walce.

Nowi gracze Dune: Spice Wars mogą nabyć zarówno grę podstawową, jak i DLC z 10% zniżką w Edycji Ixian. Podstawowa gra jest również tańsza o 35% podczas wiosennej wyprzedaży Steam do 21 marca. DLC House Vernius of Ix i darmowa aktualizacja Heroes of Dune są już dostępne na Steam i Xbox X|S.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze