fhs2

Druga połowa maja będzie ciekawa dla For Honor

For Honor gości na naszych komputerach i konsolach od Walentynek. Ubisoft obiecał wsparcie i rozwój gry, czas więc zacząć spełniać te obietnice. Zaczynają już 16 maja.

Tego bowiem dnia na serwerach pojawi się pierwsze duże DLC do gry, zatytułowane Cień i Potęga. Gracze dostaną w nim dwie nowe lokacje (Forge oraz Temple Garden), oraz dwie nowe postacie (Centurion i Shinobi). Niestety o ile mapy będą darmowe dla wszystkich, o tyle dodatkowe postacie będą za darmo dla osób posiadających Season Pass. Reszta będzie je mogła kupić za stal od 23 maja.

16 maja rusza też drugi sezon Wojen Frakcji, a wraz z nim deweloperzy mają zadbać o balans frakcji. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie bez potknięć i For Honor czeka długie i barwne życie na dyskach graczy.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze