feat -Kingdom-Come-Deliverance

Kingdom Come: Deliverance – ujawniono zawartość Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej

Warhorse Studios i Deep Silver ogłosiły dzisiaj skład Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, która pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

new -Kingdom-Come-Deliverance

Dziś ujawniono, ze gra trafi na rynek w wyjątkowych wydaniach. W Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej znajdzie się następująca ekskluzywna zawartość:

  • Oficjalny steelbook Kingdom Come: Deliverance
  • Materiałowa mapa 30×30 cm przedstawiająca obszar średniowiecznej Bohemii z krajobrazem z Kingdom Come: Deliverance
  • 15-centymetrowa figurka Henryka z żywicy polimerowej, malowana na kolor srebrny z antycznym wykończeniem
  • Oficjalna muzyka z gry Kingdom Come: Deliverance na Audio CD
  • 32-stronicowy artbook z twardą oprawą

W Edycji Specjalnej znajdzie się cyfrowy dodatek pt. Skarby Przeszłości, w którym znajdą się nowe mapy skarbów oraz zbroja dla Henryka.Limitowana Edycja Kolekcjonerska Kingdom Come: Deliverance będzie dostępna będzie w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 299,99 zł (PC) i 339,99 zł (PS4 i Xbox One). Edycja Specjalna będzie kosztować odpowiednio 219,99 i 269,99 zł.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze