destiny2-2

Rozpoczął się miesiąc otwartego dostępu dodatków do Destiny 2 dla wszystkich graczy

Do 3 czerwca dostęp do dodatków Destiny 2 Twierdza Cieni, Poza Światłem i Królowa-Wiedźma będzie otwarty dla wszystkich graczy. Członkowie PlayStation Plus mają również dostęp do ostatniego dodatku Upadek Światła. W tych dodatkach gracze mogą władać podklasami Ciemności – stazą i pasmem, wziąć udział w trzech dodatkowych najazdach, które ukazały się w czasie kampanii, odblokować nowe egzotyczne bronie i sprzęt i nie tylko.

Oprócz wspomnianych dodatków do 3 czerwca dla wszystkich graczy dostępna jest też cała zawartość sezonowa roku 6. Destiny, w tym: Sezon Oporu, Sezon Głębi, Sezon Czarnoksięstwa i Sezon Życzenia. Wszyscy Strażnicy, którzy ukończą te dodatki i sezony, będą mogli zachować zdobytą broń i sprzęt.

new -destiny-2

Oprócz możliwości bezpłatnego odkrywania świata Destiny 2 w czasie miesiąca otwartego dostępu do dodatków, gracze mogą również skorzystać ze specjalnej promocji katalogu Destiny 2 na pakiet Upadek Światła + przepustka roczna. Promocja rozpoczyna się dzisiaj w PlayStation Store, Xbox Store i Epic Games Store, a 21 maja na platformie Steam. Zniżka będzie dostępna do 3 czerwca, dzień przed premierą Ostatecznego kształtu 4 czerwca, dając graczom więcej możliwości do przygotowania się, aby zmierzyć się ze Świadkiem.

new -destiny-2-1

Wraz z Destiny 2: W stronę Światła ukazał się pakiet map PvP, wzbogacający Tygiel o trzy nowe mapy. Ta najnowsza zawartość jest dostępna dla wszystkich graczy. Zawiera między innymi Nawałę (aktywność polegającą na obronie przed falami), ulubione, kultowe bronie w standardowych i limitowanych wersjach, nową przestrzeń społecznościową o nazwie Sala Czempionów, powracające misje egzotyczne Szept i Godzina zero, nową arenę z bossami z najazdu o nazwie Panteon, nowe nagrody i nie tylko.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze