vive

Zapowiedziano samodzielne gogle HTC Vive

Do tej pory gogle VR od HTC, czy innej firmy, kojarzyły się z koniecznością wsadzania w nie telefonu, albo korzystania z pomocy komputera, lub konsoli. Niedługo ma być już inaczej.

W czasie tegorocznego Google I/O HTC zapowiedziało nową wersję gogli HTC Vive. Tyle, że tym razem były to samodzielne gogle, czyli takie, które nie wymagają żadnego podłączania. Zero kabli, zero kombinowania. Gogle mają wykorzystywać technologię WorldSense od Google, dzięki której będą wykrywać ruchy gracza. 

Niestety niewiele więcej wiadomo o tym sprzęcie. Jest mowa o tegorocznej premierze, ale nie ma ani daty, ani ceny. Na szczegóły zatem przyjdzie jeszcze poczekać. Byle nie za długo.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze