feat -X-Fi SonicCarrier

X-FI Sonic Carrier zwycięzcą nagrody CEDIA 2017

X-Fi Sonic Carrier zdobył nagrodę na AVS Forum Best of CEDIA 2017. AVS Forum jest największym na świecie portalem dla entuzjastów AV.

Sonic Carrier został pokazany na CEDIA 2017 w San Diego Convention Centre. W tym wydarzeniu wzięło udział 20000 ekspertów z dziedziny techniki domowej oraz ponad 500 wiodących wystawców z dziedziny inteligentnych i domowych technologii. Prezentowane były nowe produkty oraz przełomowe innowacje w dziedzinie technologii domowej, tzw. „smart home”.

new -X-Fi Sonic-Carrier

Wiele osób zaskoczyła moc i stereoskopowy dźwięk 3D, który oferuje Sonic Carrier, nawet w trudnych warunkach, takich jak na pokazie. Jednym z uczestników, którzy zostali zaproszeni na stoisko Creative był Mark Henninger, redaktor AVS Forum – członek społeczności profesjonalistów audio. Sonic Carrier zachwycił go tak bardzo, że urządzenie zdobyło nagrodę AVS Forum Best of CEDIA 2017.

Na stronie zwycięzców Best of CEDIA 2017, AVS Forum napisano: Mark Henninger pochwalił soundbar od firmy oferującej produkty komputerowe i gamingowe. Nazwał go najlepszym soundbarem jakiego kiedykolwiek słuchał.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze