feat -World-of-Warships

World of Warships świętuje 100-lecie istnienia polskiej Marynarki Wojennej

Z tej okazji w World of Warships, najsłynniejszej grze o bitwach okrętów wojennych (pośród imponującego wyboru najważniejszych jednostek w historii jak np. pancernik Yamato lub lotniskowiec Midway jest również rodzima ORP Błyskawica) odbędzie się mnóstwo ciekawych aktywności dla graczy.

new -World-of-Warships

Przede wszystkim w grze dostępna jest specjalna misja, dzięki której każdy gracz może zdobyć specjalną naszywkę polskiej Marynarki Wojennej. Wystarczy potwierdzić udział w misji na tej stronie, a następnie walczyć w bitwach i do 30 listopada zdobyć łączenie 10 000 punktów doświadczenia korzystając z okrętów poziomu od V do X. To idealna okazja, aby zdobyć unikatowe odznaczenie i pokazywać innym graczom swoją dumę z rodzimych sił zbrojnych. 28 listopada odbędzie się finał turnieju o Koronę Bałtyku. W zawodach biorą udział polskie klany w World of Warships. Zawody startują o godzinie 18.00! Tego dnia zostaną wybrane najlepsze projekty kamuflażu, jakie polska społeczność przygotowywała dla ORP Błyskawicy. Co ważne, zwycięski projekt zostanie umieszczony w grze i będzie później dostępny dla innych graczy z całego świata po wykonaniu szeregu misji.

Centralnym punktem obchodów 100. rocznicy istnienia polskiej Marynarki Wojennej będzie transmisja na żywo. Od godziny 17.00 na wszystkich widzów będą czekać konkursy z nagrodami (do wygrania m.in.: zestawy od COBI), ogłoszenia i specjalni goście. Jednym z nich będzie producent wykonawczy gry, Artur Płóciennik, Polak pracujący przy produkcji World of Warships. Wszystkich zainteresowanych grą oraz miłośników okrętów wojennych zapraszamy pod ten adres: www.twitch.tv

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze