feat -world-of-warships

World of Warships na PC zyskuje nowy wygląd

Nowa aktualizacja będzie dostępna od 11 listopada i przyniesie ze sobą znaczącą poprawę grafiki oraz mnóstwo nowej zawartości w grze. Najważniejszym elementem aktualizacji są zmiany w wyglądzie gry. Przede wszystkim dostaniemy nową symulację wody, która umożliwia tworzenie się fal o dowolnym kształcie i wysokości. Ich dynamika uległa poprawie przez co okręty majestatycznie falują poruszane ich ruchem. Wegetacja roślinności na mapach również została zmieniona i wygląda bardziej realistycznie na wszystkich mapach. Ze względu na niedawne dodanie okrętów podwodnych również pod powierzchnią tafli wody można natknąć się na ulepszenia, więcej detali oraz większe zróżnicowanie głębin.

new -world-of-warships - 1

World of Warships wchodzi w piąty sezon bitew rankinowych, a wraz z nim pojawią się nowe, superokręty. Te wyjątkowe jednostki będą miały unikatowe zdolności bojowe, które rozszerzą taktyki, a decyzje podejmowane przez gracza zyskają dodatkowo na znaczeniu. Conde, Annapolis i Zorkiy wchodzą w dodatkowy tryb strzelecki, który przyspiesza salwy przez krótki czas. Oczywiście po tym działa ładują się dłużej. Z kolei Yamagiri oferuje dwa rodzaje torped z różną prędkością, uszkodzeniami i zasięgiem, które można zmieniać w trakcie gry w zależności od sytuacji bitewnej. Satsuma i Hannover mają natomiast specjalne instrukcje bitewne, które zwiększają obrażenia. Moment ich użycia pozostaje w gestii gracza. Wszystkie 6 super okrętów będzie możliwe do wypożyczenia za specjalne żetony zdobywane za wykonywanie misji na pokrętach poziomu X. Będzie można ich używać w bitwach rankingowych oraz coopowych.

new -world-of-warships - 3

new -world-of-warships - 2

Popularny wyścig zbrojeń powraca. Bitwy toczą się w formacie 12 na 12 graczy, a na wodzie pojawiają się specjalne strefy wzmacniające, których zajmowanie i używanie korzyści z nich płynących może przechylić szalę rozgrywki. Nowością są tym razem dwa nowe rozwiązania – wzmacnianie uzbrojenia oraz zwiększanie punktów wytrzymałości.

Również okręty podwodne przechodzą zmiany pod czujnym okiem testującej je społeczności. Wreszcie, zbliżając się pomału do końca roku. Od poziomu V gracze mogą zdobywać węgiel, stal oraz specjalne certyfikaty noworoczne, które wymienią na kontenery Św. Mikołaja podczas następnej aktualizacji.

new -world-of-warships

Wraz z aktualizacją 0.10.10 sowieckie lotniskowce „Komsomolets”, „Serov”, „Pobeda” i „Admiral Nakhimov” są już dostępne z poziomu regularnego drzewa technologicznego. To mocne jednostki zdolne przeprowadzać potężne ataki całymi oddziałami, ostrzałem rakietowym, torpedami o dalekim zasięgu czy bombardowaniem z odbicia. W drugim tygodniu będzie dostępny zestaw misji bojowych, po ukończeniu których gracze otrzymają sowiecki pancernik Novorossiysk, dowódcę z 6 punktami umiejętności oraz miejsce w porcie. Jednocześnie do wczesnego dostępu wkraczają okręty niemieckie. Gracze mogą wymienić swoje żetony na te jednostki, a za udział w okolicznościowej misji czeka flaga i naszywka. Wideo o aktualizacji 0.10.10 można zobaczyć tutaj.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze