oculus

VR od Oculusa potaniał

Jeśli mieliście ochotę kupić zestaw VR od Oculusa, ale powstrzymywała Was wysoka cena, to ta informacja może Was ucieszyć. Oculus obniża ceny swoich zestawów VR.

Każdy z elementów tanieje o 100$. To znaczy, że Oculus Rift kosztuje teraz 499$, a kontrolery Touch po 99$ sztuka. Cały zestaw, który kosztuje teraz 598$ potaniał zatem aż o 200$. To spory spadek.

Cięcia cenowe dotknęły również opcjonalne urządzenia, czyli czujniki, które można rozstawiać dookoła gracza. Te potaniały „tylko” o 20$ i trzeba za nie zapłacić 59$.

Co ciekawe Oculus pomyślał też o osobach, które niedawno (czyli w ciągu ostatnich 30 dni) kupiły kontroler Touch, dostaną kupon na 50$ do wykorzystania oczywiście w sklepie Oculusa.

Dodatkowo, zapowiedziano, że nie jest to ostatnia obniżka. Ceny VR mają sukcesywnie spadać, aby jak najwięcej osób mogło sięgnąć po te urządzenia.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze