feat -Kolumnowy- wentyalitor-hama

Upał i duchota w domu lub biurze? Sytuację uratuje wentylator kolumnowy Hama, sterowany przez WiFi

Urządzenie przybiera kształt słupka o wymiarach: 18,6 cm szerokości oraz głębokości i 119 cm wysokości. Jego bryła jest jasnoczarna, by jak najlepiej wkomponować się w resztę sprzętu domowego RTV. Nie mogło tu też oczywiście zabraknąć kratki ochronnej. Od wielu wentylatorów, dostępnych w każdym markecie, różni się jednak jeszcze szeregiem innych funkcjonalności.

new -Kolumnowy- wentyalitor-hama

Wentylator od marki Hama można zainstalować w prosty sposób we własnej sieci WiFi, bez żadnego dodatkowego huba. Sama konfiguracja zajmuje raptem kilka minut. To nowoczesne urządzenie współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show , Google Nest Hub, iOS i Android. Co istotne, może być również podłączone do wszystkich inteligentnych produktów domowych innych producentów, kompatybilnych z Alexa i Google Assistant, pozwalając np. na sterowanie ogrzewaniem.

new -Kolumnowy- wentyalitor-hama -2

Da się go oczywiście obsługiwać ręcznie na frontalnym panelu (duży przejrzysty ekran LED prezentuje temperaturę pokojową i wybrane opcje za pośrednictwem pola dotykowego), aplikacją Hama Smart Home w telefonie albo tablecie w dowolnym momencie w domu i poza nim oraz zdalnie za pomocą dołączonego do zestawu pilota. W zasięgu użytkownika jest możliwość wybrania trzech ustawień prędkości dla efektu chłodzenia przy lekkim wietrze lub dla ochłodzenia w upalne, letnie dni. Można również wybierać różne wstępnie ustawione tryby – dla dziecka, naturalny, normalny i snu.

new -Kolumnowy- wentyalitor-hama -1

Zasięg obrotu wentylatora wynosi 80°, aby zapewnić przyjemną ochłodę np. przy stole w kuchni lub chociażby na sofie. Automatyczny obrót da się oczywiście regulować. Dzięki zintegrowanemu zegarowi ten wentylator podłogowy wyłącza się automatycznie po ustawionym czasie, także przy użyciu darmowej aplikacji. W celu oszczędzania energii producent pomyślał też o trybie czuwania.

Głośność pracującego wentylatora sięga 52 dB, a jego maksymalne obciążenie 45 W. Zasila się go do prądu za pomocą dołączonego kabla. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 399 zł.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze