ubi

Ubisoft potwierdza kilka kontynuacji

Co prawda E3 dopiero w czerwcu, ale Ubisoft już teraz postanowił rzucić tytułami kilku gier, które pojawią się w tym roku fiskalnym.

South Park: The Fractured But Whole to oczywiście żadne zaskoczenie, ale już takie rzeczy jak kolejna odsłona Assassin’s Creed, The Crew 2, czy Far Cry 5 mogłyby niektórych zdziwić. Można śmiało założyć, że więcej o tych grach dowiemy się z konferencji Ubisoftu, która odbędzie się 12 czerwca o 22:00. Można również założyć, że skoro już teraz poznajemy takie tytuły, to Ubi trzyma coś w rękawie na konferencję. Pytanie tylko, czym nas zaskoczą.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze