feat -total-war-2-rome-2

Total War: Rome 2 – Wróg u bram w planie wydawniczym firmy Cenega

Wydanie zawiera podstawową wersję gry ROME II w Edycji Cesarskiej oraz dodatki: Hannibal u bram i Podzielone Imperium.

Total War: ROME II – Edycja Cesarska
Jest to ostateczna edycja ROME II, zawierająca usprawniony system polityczny, przebudowane drzewa budynków, wyrównane bitwy i ulepszoną grafikę, zarówno w kampanii, jak i silniku bitewnym. Edycja ta zawiera wszystkie darmowe aktualizacje funkcji gry wprowadzone od jej wydania w 2013 r., w tym poprawki błędów, usprawnienia zrównoważenia gry, integrację z Twitch.tv, sterowanie dotykowe oraz kompatybilność z komputerami Mac. Co więcej, w skład tej edycji wchodzi darmowy pakiet kampanii Imperator Augustus, która opowiada o następstwach śmierci Cezara.

new -total-war-2-rome-2-1

Total War: ROME II – Hannibal u bram
Hannibal u bram przenosi cię do zachodniej części Morza Śródziemnego, w czasy II wojny punickiej. Pakiet zawiera nową mapę kampanii, skoncentrowaną na okresie, w którym dwa supermocarstwa starożytnego świata – Rzym i Kartagina – toczyły wojnę totalną. Konflikt ten należy do najsłynniejszych w historii, a w jego trakcie generałowie Scypion i Hannibal co rusz popisywali się swym geniuszem taktycznym. Czy zdołasz odtworzyć ich sposób strategicznego myślenia? A może poradzisz sobie jeszcze lepiej? Zdołasz zmienić bieg historii?

new -total-war-2-rome-2

Total War: ROME II – Podzielone Imperium
Rok 270 n.e. Kolejni nieudolni cesarze i uzurpatorzy walczący o władzę doprowadzili Cesarstwo Rzymskie do niemal kompletnej zapaści gospodarczej. To największy kryzys Imperium. Plemiona barbarzyńców wykorzystują słabość Rzymu i szturmują jego granice, pragnąc splądrować jego bogactwa. Na wschodzie Sasanidzi rozpoczęli swoje podboje, których kulminacją jest atak na rzymskie terytoria. Tylko Palmyra stoi im na drodze. Królowa Zenobia dzielnie stawia opór, ale ile wytrwa? Niegdyś niezwyciężone legiony zmuszone są do przejścia do defensywy, a ich siła słabnie; czas nie jest po stronie Rzymu. Jednakże wciąż tli się nadzieja. Aurelian jest gotowy przejąć władzę, lecz stojące przed nim zadanie wydaje się być niemożliwe do spełnienia…
Czy uda ci się zjednoczyć podzielone imperium i przywrócić Rzymowi jego dawną chwałę? A może staniesz się przyczyną jego ostatecznego upadku?

Total War: Rome II – Wróg u bram (Enemy at the Gates Edition) ukaże się 6 lutego w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na  PC.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze