titanfall logo

Titanfall – beta bez zobowiązań

Nadchodząca beta Titanfall – ekskluzywnego tytułu na konsole Microsoftu i PC (dzięki ścisłej współpracy MS z Electronic Arts) – spowodowała lawinę plotek i domysłów. Rozwiejemy tu przynajmniej jedną z nich.

Żeby zagrać w betę nie będzie konieczne dokonanie pre-ordera gry. Posiadacze Xone i PC otrzymają możliwość testowania niezależnie od późniejszych intencji zakupowych. Nie oznacza to jednak, że dostęp do bety będą mieć wszyscy.

Jak twierdzi Vince Zampella, szef wszystkich szefów w Respawn, studio zależy na jak największej liczbie graczy, ale grono szczęśliwców będzie ograniczone do osób, które otrzymają specjalny kod aktywacyjny. Co zrobić, żeby wziąć udział w becie na razie nie zostało powiedziane, jednakże informacje te mają pojawić się w sieci już niebawem.

Niepotwierdzone pogłoski mówią o tym, że beta ruszyć ma już w walentynki, czyli 14 lutego. Wiadomo natomiast, że posiadacze PC-tów będą potrzebować konta na Origin, aby zagrać w Titanfall. Tak więc na oficjalne stanowisko Respawn w sprawie bety musimy jeszcze trochę poczekać. Napięcie związane z premierą tytułu jest naprawdę duże, a to z powodu oczekiwań, jakie są stawiane przed tą produkcją. Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia Gameplayu z Angel City. Zapowiada się wybuchowo.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze