cien

Śródziemie: Cień Wojny – 4 minutki w 4k

Czekacie na Śródziemie: Cień Wojny? Jeśli tak, to może zainteresuje Was nieco ponad czterominutowy materiał IGNu, w którym można zobaczyć grę w akcji.

W tym wideo przenosimy się do Minas Ithil, aby zobaczyć jak Talion radzi sobie z eliminacją wrogiego dowódcy, czy ogólnym rzezaniem wielu wrogów. Jest całkiem ciekawie i oczywiście przepięknie, ale warto zwrócić uwagę na dwie informacje, które padają w tym materiale.

Po pierwsze, system Nemesis ma być mocniej zintegrowany z fabułą, co sprawi, że dowódcy będą unikatowi dla różnych graczy. Pytanie tylko, czy ta unikatowość będzie dotyczyć tylko ich imion i wyglądu, czy faktycznie będziemy mieli do czynienia z rożnymi walkami.

Druga rzecz, to informacja o postaciach niezależnych, które będą mogły towarzyszyć naszemu bohaterowi w walce. Tu znowu pojawia się pytanie, jak twórcy rozwiążą ten temat. Czy będą to tylko pomocnicy w konkretnym zadaniu (tak jak to w poniższym materiale), czy będzie możliwość pozyskania pomocy na nieco dłużej.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze