feat -Sound-blasterx-H6

Sound BlasterX H6 – nowy headset dla graczy

Creative Technology Ltd poinformowała dziś o wprowadzeniu zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H6.  Nowe słuchawki wyposażone są w 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, siatkowe poduszki z pianki oraz odłączany mikrofon, z funkcją redukcji hałasu ClearComms. Znalazło się także oświetlenie RGB.

Wysoka wydajność dźwięku
Dzięki oprogramowaniu Sound Blaster Connect na PC użytkownicy mogą jeszcze bardziej ulepszać i dostosowywać dźwięk do swoich potrzeb. Podczas komunikacji w grach mikrofon z technologią ClearComms zapewnia czystą transmisję głosu z eliminacją szumów. To za sprawą specjalnie dostrojonych przetworników neodymowych 50 mm Sound BlasterX, które współpracują z wieloma platformami za pośrednictwem złącza audio lub USB audio używanego w PC, PS4, Nintendo Switch i Xbox One.

new -Sound-blasterx-H6

Komfort używania
Słuchawki Sound BlasterX H6 zostały zbudowane pod kątem trwałości i komfortu. Oferują optymalną siłę zacisku mniejszą niż 600 gramów, dzięki czemu otrzymujemy idealną równowagę pomiędzy komfortem, a dobrą separacją otoczenia. Użytkownik może także cieszyć się odpowiednią jakością tonów niskich. Słuchawki wyposażono w wymienne wkładki wykonane z siatki i pianki o dużej gęstości, by zapewnić wysoki komfort użytkowania. Model ten posiada 2-metrowy przewód aby zwiększyć wygodę użytkowania.

Nieskończone możliwości konfiguracji wizualnej oraz dźwiękowej
Sound BlasterX H6 podnosi jakość oraz wrażenia dzięki w pełni konfigurowalnemu systemowi oświetlenia RGB. Oprogramowanie Sound Blaster Connect pozwala użytkownikowi zaprogramować dostosowane do jego potrzeb oświetlenie z palety 16 mln kolorów z różnymi efektami.

A professional computer player plays on a computer using two monitors.

Główne cechy
• 50 mm neodymowe przetworniki
• pakiet udoskonaleń Sound Blaster Audio
• Wbudowana funkcja monitorowania otoczenia
• Wymienne, “oddychające” wkładki wykonane z pianki o dużej gęstości
• Odpinany mikrofon z funkcją redukcji hałasu Clear Coms
• Pilot do regulacji głośności i ustawień mikrofonu
• Możliwość dostosowania oświetlenia – wybór pośród kolorów z 16-milionowej palety RGB
• Kompatybilny z PC, PS4, Nintendo Switch (USB audio)
• Wyjście audio 3,5 mm dla Xbox One oraz innych urządzeń korzystających z tego typu gniazda

Cena i dostępność
Sound Blaster H6 wyceniono na 69,99 Euro. Słuchawki są dostępne na stronie Creative.com, wkrótce również w polskich sklepach. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego headsetu odwiedź stronę creative.com/h6

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze