mea

Kilka słów o walce i broni w Mass Effect: Andromeda

Premiera Mass Effect: Andromeda coraz bliżej, zaczyna się więc sezon na filmiki, pokazujące mechanizmy jakie znajdziemy w nadchodzącej grze. Na pierwszy ogień poszła walka i uzbrojenie.

W ciągu trwającego pięć i pół minuty materiału poznajemy nie tylko bardzo ogólne informacje na temat systemu walki (zwyczajowe dajemy Wam niesamowite rzeczy, które możecie robić), ale również nieco interesujących rzeczy o samej broni. Trzy rodzaje broni w podziale bazującym na technologii. Brak ograniczeń klasowych jeśli chodzi o korzystanie z wszelkich pukawek. Drzewka umiejętności ukierunkowane na walkę i kilka innych fajnych rzeczy. Ogólnie wygląda to całkiem ciekawie. Sami zresztą możecie to sprawdzić w poniższym materiale.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze