Frostpunk

Screeny z Frostpunk zdradzają gatunek gry?

Frostpunk to nowa gra od 11 bit studios, które wsławiło się This War of Mine. Pierwszy zwiastun tej gry sugerował walkę o przetrwanie w mroźnych apokaliptycznych klimatach. Pierwsze screeny, jakie się pojawiły mogą jednak nieco zaszokować.

Okazuje się bowiem, że będziemy mieli do czynienia z grą w rozbudowę miasta. Ale nie bójcie się. To, ze Frostpunk okazał się być miastową strategią, wcale nie oznacza, że nie będzie w tej grze ciężkich wyborów i dramatycznych konsekwencji, jakie znamy z This War of Mine. 11 bit studios obiecuje, że będą i nie będą proste. Takie zestawienie może okazać się całkiem interesujące.

Na szczęście premiera Frostpunk jeszcze w tym roku. Nie wiem, jak Wy, ale ja czekam z utęsknieniem. Screeny znajdziecie w galerii poniżej.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze