feat -gic

Ruszyła sprzedaż biletów na Game Industry Conference

Już 16. października rozpocznie się trzydniowe święto branży gier. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawią się najważniejsze osobistości z branży gier, by podzielić się swoim doświadczeniem i wymienić poglądami dotyczącymi rynku. Po prostu: by wziąć udział w Game Industry Conference, największej w Europie otwartej konferencji poświęconej branży gier.
GIC to trzydniowe wydarzenie poświęcone grom: ich tworzeniu, testowaniu i w końcu – sprzedawaniu. Dotychczas znane pod nazwą Zjazd Twórców Gier, przez lata wyrobiło sobie rozpoznawalną, ostatnio także w Europie, markę. W lipcu ruszył nabór prelegentów, a teraz sprzedaż biletów biznesowych i deweloperskich. Wstęp na same wykłady jest jednak nadal darmowy dla osób posiadających dowolny bilet na Poznań Game Arena.

new -gic

Wersja deweloperska biletu oprócz możliwości wejścia na teren PGA i GIC przez całe trzy dni gwarantuje także wstęp na piątkową imprezę konferencyjną oraz zestaw gadżetów.
Wersja biznesowa biletów rozszerza wersję deweloperską. Po pierwsze daje dostęp do strefy biznesowej, w której można odpocząć między poszczególnymi wykładami, podyskutować z innymi prelegentami i uczestnikami biznesowymi czy udzielić wywiadu dla mediów. Po drugie w strefie będą serwowane lunche konferencyjne – dzięki nim przez trzy dni nie trzeba przejmować się wyżywieniem an tracić czasu na opuszczanie terenu targów. Po trzecie dodatkowo zapewnia wejście na sobotnią imprezę PGA – Exhibitor Party. Co jednak najważniejsze – uczestnikom biznesowym zostanie udostępniony system umawiania spotkań Pitch&Match.

new -gic-1

Game Industry Conference to bodaj pierwsza konferencja w Europie Środkowej i Wschodniej, która korzysta ze znanego systemu matchmaking.com, stosowanego na wielu konferencjach branżowych w Europie Zachodniej i Północnej. Umożliwia ona nawiązywanie kontaktów biznesowych poprzez zamieszczenie swojego opisu i oferty, a także określenie kogo poszukujemy do współpracy. Przeglądając profile innych, zaproszenia do spotkań i korzystając z sugestii systemu możemy umówić się na rozmowy z wybranymi osobami. System dba o to by przydzielić wolny stolik i wyznaczyć godzinę pasującą obu stronom. Nawiązywanie kontaktów biznesowych i odnajdywanie współpracowników o oczekiwanych umiejętnościach jeszcze nigdy nie było tak łatwe!
Zakupu biletów można dokonać poprzez formularz na stronie www.gic.gd. Warto także obserwować fanpage oraz twitter wydarzenia, a także kanały social media współpracujących z konferencją portali, gdyż można znaleźć na nich wartościowe zniżki.
Zapraszamy na Game Industry Conference zarówno branżę gier, jak i osoby chcące z nią związać swoją przyszłość. Trzydniowy program gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a trzy różne opcje wstępu zapewnią swobodę wyboru atrakcji niezależnie od zasobności portfela.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze