feat -ROCcat-Horde-Aimo

ROCCAT zaprezentował system AIMO w pełnej okazałości

Rodzina peryferii ROCCAT wspierających środowisko AIMO poszerzyła się o dwa nowe urządzenia – klawiaturę membranową Horde AIMO i słuchawki Khan AIMO. Wraz z zaprezentowaną kilka miesięcy temu myszą Kone AIMO zostały one po raz pierwszy w Polsce pokazane razem podczas ROCCAT Gaming Party w Warszawie, gdzie przedstawiciele mediów mieli okazję przetestować je w najpopularniejszych grach.

new -ROCCAT-Kone-Aimo

Inteligentne podświetlenie
Środowisko AIMO to nowatorskie podejście do kwestii iluminacji gamingowych urządzeń, określanej jako RGBA. System podświetlenia w najnowszych urządzeniach ROCCAT opiera się o inteligentny algorytm, który zapamiętuje zachowania graczy w trakcie grania, by jak najlepiej dostosować zarówno paletę używanych kolorów, jak i efekty iluminacji do stylu prowadzonej rozgrywki. W sposób płynny i całkowicie organiczny, bez ingerencji użytkownika, podświetlenie w urządzeniach AIMO w czasie rzeczywistym reaguje na działanie graczy w sposób zsynchronizowany. Dzięki temu iluminacja rozbłyska wieloma kolorami przy dynamicznej zabawie, a przygasa w momentach skupienia, wymagających jak najdokładniejszych ruchów.

new -ROCCAT-Kone-Aimo-2

1, 2, 3
Pierwszym urządzeniem wykorzystującym możliwości inteligentnego podświetlenia RGBA jest mysz Kone AIMO, która od premiery zdobyła uznanie zarówno wśród recenzentów, jak i użytkowników. Podczas ROCCAT Gaming Party przedstawiciele mediów mieli okazję potwierdzić jej możliwości w obecności nieprezentowanych wcześniej w Polsce urządzeń Horde AIMO oraz Khan AIMO.

Klawiatura membranowa Horde AIMO została zaprojektowana od podstaw, a jej klawisze wykonane w technologii Membranical łączą największe zalety przełączników membranowych i mechanicznych. W pełni programowalne pokrętło oraz klawisze multimedialne pozwalają na szybką i intuicyjną kontrolę podświetlenia, jasności, rozdzielczości DPI, głośności dźwięku i wielu innych opcji. Klawisze można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego gracza. Pokrętło z wyczuwalnym skokiem ma pełny zakres obrotu o 360°, zapewniając dynamiczną i precyzyjną kontrolę nad najważniejszymi funkcjami.

new -ROCCAT-Kone-Aimo-1

Khan AIMO, pierwsze słuchawki z inteligentnym podświetleniem RGBA, bazują na sprawdzonej konstrukcji Khan Pro. Za sprawą wbudowanej karty dźwiękowej, która przewyższa możliwościami większość rozwiązań stosowanych w układach zintegrowanych na płytach głównych, Khan AIMO gwarantują najlepszą jakość dźwięku. W połączeniu z 50mm przetwornikami, słuchawki zapewniają krystalicznie czyste tony niskie, średnie i wysokie. Uzupełnieniem zestawu Khan AIMO jest precyzyjny mikrofon. Dzięki technologii „Reall Voice” umożliwia on najbliższą naturalnej jakość rejestrowania głosu.

new -roccat

Podróż na Księżyc
Atrakcje ROCCAT Gaming Party nie ograniczały się jednak wyłącznie do prezentacji sprzętu. Goście wydarzenia mieli również okazję spróbować swoich sił w pierwszej grze ROCCAT Studio – stworzonej z myślą o urządzeniach VR Elevator… to the Moon!. To przygodowa gra logiczna opowiadająca o budowie tytułowej windy na Księżyc. Za planem tej ambitnej konstrukcji stoi szalony Prezydent Świata, Doug-Slater Roccmeier, który niezwykle dosadnie wydaje graczom kolejne polecenia. Wypełnianie ich krok po kroku pozwoli dotrzeć do finału podróży, gdzie czekają mroczne tajemnice Księżyca.

Elevator… to the Moon! ma jednak w zanadrzu kilka niespodzianek. Niesubordynacja wobec poleceń szalonego Roccmeiera skutkuje nie tylko jego wściekłością, ale i zupełnie nową ścieżką poprowadzenia fabuły. Jedynie od graczy zależy, czy podejmą się eksploracji świata gry na własną rękę, odkrywając liczne sekrety i zdobywając kolejne osiągnięcia.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze