feat -ROCcat-Skeltr

ROCCAT Skeltr – wielofunkcyjna klawiatura

Skeltr łączy w sobie peryferia dla graczy z urządzeniami mobilnymi. Dzięki Skeltr gracz w trakcie rozgrywki może obsłużyć dwa sprzęty jednocześnie bez konieczności przerywania gry.

new -ROCcat-Skeltr

Skeltr współpracuje z niemal każdym urządzeniem mobilnym na rynku opartym o system Android lub iOS. Posiada stację dokującą, przymocowaną do tyłu obudowy klawiatury, która nie wykorzystuje klipsów bądź ruchomych części, które mogłyby się połamać. Zapewnia ona szybkie i wygodne podłączenie oraz dużą elastyczność, które ułatwiają przymocowanie smartfonów lub tabletów zarówno pionowo, jak i poziomo.

new -ROCcat-Skeltr-1

Skeltr, ze względu na technologię Bluetooth, pozwala użytkownikowi na bezpośredni dostęp do urządzeń mobilnych. Funkcja type-to-device, czyli przełączanie się pomiędzy sprzętem przy użyciu tylko jednego przycisku, umożliwia szybką zmianę urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie praktycznie natychmiast odpowiedzieć na wiadomość przychodzącą na telefon lub tablet, by po chwili wrócić do gry. Skeltr pozwala także odbierać połączenia głosowe z telefonu za pośrednictwem zestawu słuchawkowego podpiętego do klawiatury.

new -ROCcat-Skeltr-2

Skeltr w pełni wykorzystuje możliwości pakietu autorskiego oprogramowania ROCCAT Swarm, które pomaga w kompleksowej integracji urządzeń. Konfigurowanie podświetlenia RGB, szybkie uruchamianie gier, indywidualizacja efektów świetlnych, bieżące sprawdzanie temperatury GPU i CPU.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze