feat -razer-WOLVERINE-ULTIMATE

Razer Wolverine Ultimate – konfigurowalny kontroler dla Xboxa One i PC

Razer Wolverine Ultimate został zaprojektowany tak, aby całkowicie dostosowywał się do każdego gracza. Dwa wymienne D-Pady, zamienne gałki o różnych wysokościach i kształtach oraz 6 spustów i przycisków programowalnych zarówno za pomocą oprogramowania Razer Synapse jak i bezpośrednio.

new -Razer-Wolverine-Ultimate

Kolejne możliwości personalizacji daje wbudowany w kontroler podświetlany pasek, konfigurowalny za pomocą Razer Synapse na konsoli Xbox.  Gracze mogą wybierać spośród 16.8 miliona kolorów i całej puli efektów, takich jak Static, Spectrum Cycling, Breathing, Wave i wielu innych.

new -Razer-Wolverine-Ultimate-1

Dodatkowo Razer Wolverine Ultimate będzie pierwszym produktem konsolowym wspierającym Razer Chroma SDK – oprogramowanie pozwalające twórcom na zintegrowanie zaawansowanego podświetlenia z grami wydawanymi na Xboxa One dla jeszcze lepszych doświadczeń z rozgrywki.

new -Razer-Wolverine-Ultimate-2

Kontroler został zaprojektowany z myślą o największej precyzji i zwyciężaniu nad przeciwnikami. Ultra-responsywne przyciski akcji oraz zastosowanie dodatkowych wspomagaczy spustów czy blokad w celu zachowania ciągłości ognia nie zaburza jednak ergonomii i przyjemności z użytkowania tego profesjonalnego kontrolera. Kontroler będzie dostępny od września w cenie 179.99 euro.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze