feat -razeER_BARRACUDA-X

Razer Barracuda x – wieloplatformowy i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Razer zaprezentowała bezprzewodowy, wieloplatformowy i mobilny zestaw słuchawkowy Barracuda X, przeznaczony do grania na różnych urządzeniach w domu lub poza nim. Barracuda X to uniwersalny, bezprzewodowy headset typu 4 w 1, wyposażony w przetworniki oraz mikrofon zapewniającym krystalicznie czysty dźwięk. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami z systemem Android.

new -Barracuda-X-3

Wiele współczesnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych jest przeznaczonych do użytku albo w domu, albo w podróży, a przełączanie się między różnymi urządzeniami może być czasochłonnym procesem, a proces parowania (a potem odłączania) przez Bluetooth często prowadzi do problemów z połączeniem. Barracuda X została zaprojektowana z myślą o łatwości i wszechstronności użytkowania, a to dzięki niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu o ultraniskim opóźnieniu połączonym z wygodną, elegancką i ergonomiczną konstrukcją, potężnymi przetwornikami Razer TriForce i odłączalnemu mikrofonowi Razer HyperClear Cardioid z certyfikatem Discord. Całość tworzy idealne rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do grania na wielu platformach.

new -Barracuda-X-2

Jeden do wszystkiego
Słuchawki Barracuda X zostały opracowane od podstaw jako wszechstronny, wieloplatformowy zestaw słuchawkowy z silnym naciskiem położonym na ich styl i wygodę użytkowania. Słuchawki przeszły przez zaawansowany proces projektowania, którego głównym celem było osiągnięcie pełnej wygody i prostoty. Dzięki miękkim nausznikom z pianki zapamiętującej kształt oraz solidnemu, ale miękkiemu i lekkiemu pałąkowi zapewniającemu bezuciskowe dopasowanie do głowy, Barracuda X waży zaledwie 250 g, co zapewni wygodę użytkowania przez cały dzień.

new -Barracuda-X-1

Bezproblemowe podłączanie typu plug and play
Barracuda X jest wyposażona we wszystkie akcesoria niezbędne do tego, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi różnych urządzeń, od razu po ich wyjęciu z pudełka. Serce multiplatformowości Barracudy X stanowi Razer HyperSpeed Wireless USB-C Dongle, za pomocą którego Barracuda X może być bezproblemowo podłączona do komputera PC, PlayStation, Nintendo Switch lub urządzeń z systemem Android – jako urządzenie typu plug and play, które nie wymaga przechodzenia przez proces parowania ani pobierania dodatkowego oprogramowania czy sterowników.
W sytuacjach, w których połączenie przez USB-C nie jest dostępne, Barracuda X może korzystać z adaptera USB-C na USB-A (w zestawie), który idealnie sprawdzi się komputerze PC lub na zadokowanym Nintendo Switch. Aby maksymalnie zwiększyć kompatybilność w pudełku znajduje się również 3,5 mm jack 4-pin, gdy niezbędne jest połączenie analogowe. Pudełko z Barracuda X zawiera także kabel ładującym USB-C/USB-A, co zapewnia żywotność baterii do 20 godzin ciągłej pracy.

new -Barracuda-X
Dostrojony dla najwyższej jakości dźwięku
Barracuda X wykorzystuje najnowszą technologię audio firmy Razer. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom Razer TriForce, słuchawki zapewniają najwyższą jakość dźwięku, generując jasny i czysty dźwięk z odpowiednio dostrojonymi wysokimi, średnimi oraz niskimi częstotliwościami, w celu uzyskania wyraźniejszych tonów wysokich, bogatego środka i mocnego basu.

Wyposażona w odłączalny mikrofon kardioidalny Razer HyperClear, Barracuda X zapewnia ultrawyraźną komunikację głosową, niezależnie od platformy, na której grasz. Mikrofon Barracuda X oferuje lepszą izolację głosu, dzięki eliminacji szumów otoczenia z tyłu i po bokach, zwiększoną czułość zapewniającą lepsze pasmo przenoszenia niskich częstotliwości oraz zoptymalizowaną obudowę dla większej przejrzystości i dokładnego zbierania głosu.

O RAZER BARRACUDA X
Słuchawki
• Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
• Impedancja: 32 Ω @ 1 kHz
• Czułość: 96dBSPL/mW@1KHz by HATS
• Przetworniki: 40 mm przetwornik dynamiczny
• Wewnętrzna średnica nauszników: 60 x 40mm
• Podłączenie: USB typu C lub na kablu przez 3,5 mm jack
• Długość kabla: 1,5m
• Przybliżona waga: 250g
• Owalne poduszki nauszne: pokryte tkaniną i pluszem ze sztucznej skóry, dla izolacji akustycznej i komfortu
Mikrofon
• Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 10 kHz
• Stosunek sygnału do szumu: ≥ 60 dB
• Czułośc (@1 kHz): -42 ± 3 dB
• Charakterystyka kierunkowości: jednokierunkowa
• Certyfikowany przez Discord
Sterowanie umieszone na muszli słuchawkowej
• Głośniej/ciszej
• Przełącznik włączania/wyłączania wyciszenia mikrofonu
Audio
• Korzystanie z bezprzewodowego dźwięku: dongle USB-C
• Korzystanie z dźwięku za pośrednictwem kabla: 3.5mm analogowy jack
• Dźwięk przestrzenny: dostępny tylko na Windows 10 64-bit

Cena – €99,99 (sugerowana cena detaliczna)

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze