project-cars-na-wii-u-anulowany

Project Cars na Wii U został skasowany

Jeżeli macie Wii U i czekaliście na Project Cars, to mam dla was złą wiadomość. Deweloper ogłosił, iż wersja na tę konsolę została anulowana. Najprawdopodobniej, winna jest specyfikacja platformy Nintendo.

Studio odpowiedzialne za ten tytuł nie dało rady stworzyć takiego produktu, jakby chciało. Zamiast wypuszczać na rynek niedopracowany projekt, wolą w ogóle go nie wydawać. Jakiś czas temu mówili, że Project Cars w 720p dość średnio działa na Wii U, a o 1080p to w ogóle można zapomnieć. Możliwe, że zabrakło im czasu, chęci, czy też pieniędzy i teraz tak się tłumaczą. Istnieje też taka opcja, że sprzedaż tej wersji nie byłaby zbyt opłacalna, albo rzeczywiście, konsola wielkiego N jest po prostu za słaba.

Szkoda, bo od dawna zapowiadano, iż Project Cars zagości na omawianej platformie. Nic dziwnego, że firma z Japonii planuje kolejny sprzęt, jeżeli obecny ma tak słabe wsparcie deweloperów z zewnątrz. Miejmy nadzieje, że w przyszłości, twórcy zastanowią się dwa razy, zanim coś ogłoszą, aby potem nie musieli tego odwoływać. Bo mimo wszystko, jakiś żal pozostaje.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze