feat -Pixel-Heaven-2018

Pixel Heaven 2018 – wielkie święto twórców gier i retrofanów po raz szósty!

W dniach 7 – 10 czerwca 2018 r. odbędzie się szósta edycja Pixel Heaven – wyjątkowego wydarzenia dla wielbicieli elektronicznej rozrywki, którzy pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, niezależnych twórców gier wideo oraz miłośników komiksów, gier planszowych i klimatów lat 80. i 90 ubiegłego wieku.

Pixel Heaven to największe w Polsce święto niezależnych twórców gier – czyli wystawa Indie Basement, branżowa konferencja Pixel Connect oraz nagrody Pixel Awards. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem m. in. Prezydenta M. St. Warszawy.

new -Pixel-Heaven-2018

Surowe, postindustrialne przestrzenie Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie stworzą właściwy klimat dla imprezy, a rozległy teren zewnętrzny zostanie na czas imprezy przejęty przez foodtrucki, dostawców napojów chłodzących i wydarzenia towarzyszące.

Każda edycja to znakomici goście specjalni i atrakcje, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce. Jak zawsze niczego nie zabraknie miłościków retro – tym razem czekać na nich będzie ponad 100 stanowisk z komputerami i konsolami 8 / 16 bit gotowych do zabawy, a poza tym automaty arcade, prawdziwe flippery i wynalazki z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Odbędą się konkursy i opowieści w ramach Retro Stories z udziałem wyjątkowych gości specjalnych.

A to nie koniec atrakcji. Goście tegorocznego Pixel Heaven będą mogli pograć w gry planszowe, zwiedzić wystawę „Komiksy PRL”. Nie zabraknie strefy chillout z demosceną. Przewidziano specjalną strefę dla najmłodszych uczestników – czyli Kids Play & Learn. A podczas sobotniego afterparty na uczestników czekać będą pozytywna atmosfera oraz naprawdę wyjątkowe koncerty.

Organizatorem Pixel Heaven jest wydawca magazynu Pixel oraz bloga www.pixelpost.pl.

Pixel Heaven 2018. Retro & Indie Gaming Fest
7 – 10 czerwca 2018 r., Stara Zajezdnia Autobusowa, ul. Włościańska 52, Warszawa
www.pixelheavenfest.com

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze