feat -winter-games

NJU Winter Games – mikołajki z największymi gwiazdami Youtube!

Już 5 grudnia 2015 warszawskie Centrum Expo XXI zamieni się w święto youtuberów, cosplayerów i graczy! Występy twórców YouTube, turnieje e-sportowe, największy w Polsce konkurs cosplay, ogromna strefa z grami planszowymi i pole do bitwy Nerf – to tylko niektóre atrakcje.

Nju Winter Games to impreza, podczas której będziecie mogli spotkać największych youtuberów w Polsce, przybić im piątkę, zrobić zdjęcie i dostać autograf. Swoje przybycie potwierdzili już JDabrowsky w strefie Nerf, Radek Kotarski, Red Lipstick Monster, Jeleniejaja, Martin Stankiewicz, zDupy, Randall Martin, Szparagi, Drollercaster, Izak, MKRR3, Autostopem przez świat, Sadam, Dis Kaiko, Kaluch,, Kislu,, Nervarien, PLKD, Smav, Thor, TubeRaiders i wielu innych!

Brzmi grubo? To dopiero początek!
W strefie e-sportowej „Gaming Zone”, organizowanej przez FantasyEXPO Challenge, stanie ogromna scena główna, gdzie odbędą się finały turniejów League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive oraz Hearthstone, komentowane na żywo przez Disa, Nervariena, Izaka i MKRR3. Do wygrania będą 25-calowe monitory LG oraz słuchawki firmy ASUS. Informacje o zapisach znajdziecie na stronie www.fechallenge.com. Obok sceny rozstawiona zostanie strefa wolnego grania, gdzie czekać będzie na Was 30 komputerów, po 10 na każdą z gier. Będziecie mogli w niej zagrać nie tylko ze swoimi przyjaciółmi, ale i z ulubionymi youtuberami!

Co dalej?
Podczas Nju Winter Games w części „Fantasy Arena” znajdziecie scenę, na której odbędzie się największy w polskiej historii konkurs cosplay. W jury zasiądą gwiazdy cosplayu: Violet, Madlencia i Issabel, Calypsen, Kairi i Namida. W „Fantasy Arena” pod wodzą GameTrollTV pogracie też w ponad 150 gier planszowych, bitewnych i karcianych z cennymi nagrodami dla zwycięzców. Na „Kids’ Playground” w strefie Nerf spotkacie Jasia Dąbrowskiego oraz pole bitwy i gotowy do użycia arsenał nerfowy.

Na Scenie Głównej przewidziano pokazy, występy i sesje Q&A z największymi gwiazdami YouTube. Twórcy będą dostępni też w Strefie Autografów. W czasie Nju Winter Games będzie można zdobyć niesamowite gadżety i wygrać cenne nagrody w konkursach.
Start imprezy 5 grudnia 2015 (godz. 10.00-18.00) w hali EXPO XXI w Warszawie.
Bilety możecie kupić na stronie: evenea.pl

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze