memulti

Multiplayer w Mass Effect: Andromeda wygląda znajomo

Kolejna część materiałów poświęconych Mass Effect: Andromeda, pokazuje jak będzie wyglądał tryb wieloosobowy.

Jak się okazuje, twórcy postanowili nie grzebać zbytnio przy sprawdzonej formule multiplayera z trzeciej części Mass Effecta. To znaczy, że jeśli podobało się Wam tamto podejście, to i teraz poczujecie się jak w domu. Z drugiej strony, jeśli wtedy Was to uwierało, to cóż…

W nieco ponad pięciominutowym materiale pokazano fragment rozgrywki multi, począwszy od przygotowania drużyny, poprzez jedną falę wrogów. Cieszy fakt „bezklasowości” co pozwoli na elastyczne dostosowanie postaci do stylu gry. Mamy też pokazany system awansu naszej postaci w trybie multi. Ma on wyeliminować bezsensowną rywalizację między członkami drużyny i pozwolić graczom na skupienie się na współpracy.

Ujawniono też, jakie mapy dostaniemy wraz z grą, jednak na pewno bardzo szybko pojawią się kolejne w pakietach DLC. Premiera gry już 23 marca, ale już w czwartek do Origin i EA Access trafi 10-cio godzinne demo nowego Mass Effecta.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze