feat -mortal-kombat-11

Mortal Kombat 11 – Johnny Cage kolejną grywalną postacią

Warner Bros. Interactive Entertainment oraz NetherRealm Studios ogłosili wczoraj kolejną grywalną postać, która będzie dostępna w grze Mortal Kombat 11 – uwielbiany przez fanów serii Johnny Cage. Niepokorna gwiazda kina i mistrz sztuk walki w jednym, powraca w nowej, świeższej formie, ale ze znanym i szykownym stylem – i nie pozwoli nikomu zapomnieć, kto będzie błyszczeć w tej rozgrywce. Cage stawi czoła niebezpieczeństwom zagrażającym wymiarowi ziemskiemu i udowodni, że poza srebrnym ekranem potrafi być równie odważny.

Johnny Cage to najnowsza postać w ciągle rozbudowywanym roosterze Mortal Kombat 11, obok ogłoszonych już: Skorpiona, Raidena, Sub-Zero, Sonyi Blade, Skarlet, Baraki, Gerasa, Kano, D’Vorah, Kabala oraz Jade.

Gra będzie dostępna 23 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej i ukaże się w wydaniu standardowym oraz Premium Edition na konsole PlayStation 4, Xbox One, natomiast wydanie Kollektor’s Edition będzie dostępne na konsole PlayStation 4 i Xbox One, oraz na PC. Gra w wydaniu na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym czasie w wydaniu standardowym.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze