feat -Micro-Machines-World-Series

Micro Machines World Series – zwiastun z rozgrywką oraz nowe screeny

Niezależnie od tego, czy ścigasz się poduszkowcem, śmieciarką czy czołgiem – Micro Machines World Series zapewni wyśmienitą zabawę graczom w każdym wieku.

new -Micro-Machines-World-Series

Gracze będę mogli wziąć udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku (podobnie jak trasy osadzone m.in. na blacie kuchennego stołu).

new -Micro-Machines-World-Series-1

Dodatkową opcją są sieciowe walki, również dla 12 graczy. Wśród nich znajdą się tryby przypominające zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag oraz Territory, a także Team Deathmatch w 6-osobowych zespołach. Bitwy toczą się na 15 interaktywnych arenach (m.in. pełne laserów laboratorium lub „sadzawka” na której należy unikać – głodnych hipopotamów), a do dyspozycji gracza będzie 12 pojazdów. Każdy ma mocne i słabe strony oraz inny zestaw broni. W arsenale znajdą się m.in. wyrzutnia dynamitu czy broń wytwarzająca potężne fale. Każde autko można również „ubrać” w skórki zmieniające całkowicie jego wygląd. Micro Machines World Series dostępne będzie na komputery oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One od 23 czerwca.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze