feat-PGA_2015 - Azarewicz

Michał Azarewicz – wywiad dla Gildia.pl

Jeżeli zachwycacie się produkcjami studia Platige Image, o których ostatnio sporo się mówi i chcielibyście sami tam pracować, to nie możecie przegapić tego wywiadu. Dowiedzcie się, jakie nietypowe hobby sprawiło, że Michał Azarewicz, Marketing Manager w Platige Image, dostał tam pracę.

Ostatnio znów zrobiło się głośno o naszym rodzimym studiu postprodukcyjnym Platige Image. Ogłoszono pierwsze szczegóły dotyczące będącego już w preprodukcji filmu o wiedźminie Geralcie. My zaś w trakcie Game Industry Conference, imprezy towarzyszącej targom Poznań Game Arena 2015, mieliśmy przyjemność rozmawiać z Marketing Managerem studia Platige Image: Michałem Azarewiczem. Opowiedział nam nie tylko o kulisach pracy w słynnym studiu Tomka Bagińskiego, ale także wiele innych ciekawostek związanych z procesem tworzenia zwiastunów i cinematików do gier. Zobaczcie sami!

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze