meandro

Mass Effect: Andromeda – bez singlowej przyszłości

Mass Effect: Andromeda nie należy do najbardziej udanych gier serii. Niestety problemy okazały się większe niż można było przypuszczać.

Najpierw pojawiły się doniesienia o zmniejszeniu liczebności studia BioWare Montreal. Miała tam zostać jedynie niewielka grupa deweloperów, pracująca nad trybem wieloosobowym. W lipcu pojawiły się tez przecieki, że o dodatkach do singla raczej nie ma co marzyć. Wydawało się to nieprawdopodobne, zwłaszcza, że zakończenie Andromedy dawało nadzieję, na pojawienie się kilku ciekawych wątków jako DLC.

Niestety plotki okazały się prawdziwe i BioWare potwierdziło, że Andromeda nie dostanie żadnej dodatkowej zawartości dla trybu dla pojedynczego gracza. Jedyny rozwój tego uniwersum ma być prowadzony w książkach i komiksach. Gra będzie rozwijana tylko w aspekcie wieloosobowym.

Osobiście żałuję, bo mimo niedociągnięć widziałem światełko w tunelu. Niestety okazało się, że to wielki pociąg, który rozjechał nadzieje moje i wielu innych graczy.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze