feat-logitech

Logitech z Media Markt na Poznań Game Arena 2016

Firma Logitech kolejny raz weźmie udział w największych w Polsce targach gier komputerowych i rozrywki multimedialnej – Poznań Game Arena. Logitech będzie jednym z partnerów technologicznych stoiska Media Markt, mieszącego się w pawilonie nr 8. Odwiedzający będą mogli spotkać się z polskimi youtuberami – Sitr0xem i Vojtazem oraz sprawdzić swój refleks w specjalnie przygotowanej z okazji wydarzenia aplikacji – „Click for Speed”. Na najlepszych czekać będą atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu z serii Logitech G.

Z okazji PGA Logitech przygotował dla odwiedzających specjalną promocję na produkty z serii G, które na stoisku Media Markt będą dostępne w obniżonych cenach. Dodatkowo przez cały czas trwania targów wszyscy, którzy odwiedzą stoisko będą mogli spotkać się, porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z youtuberami – Sitr0xem i Vojtazem. Twórcy codziennie będą rozdawać setki gadżetów i koszulki z autografami.

new-logitech

Od piątku do niedzieli odwiedzający będą mogli sprawdzić swoją szybkość i zręczność w aplikacji „Click for Speed”. Gra obejmuje dwa wyzywania – „keyboard i mouse challengef. Pierwsze to 20-sekundowy sprawdzian prędkości mierzony liczbą kliknięć na klawiaturze. Drugi to test na refleks polegający na złapaniu 40 kwadratów za pomocą kliknięć myszką. Na najszybszych uczestników co godzinę czekać będą myszki G502 Proteus Spectrum, a najlepsi z najlepszych wygrają trzy zestawy sprzętu Logitech G o wartości 2500 zł.
Na miłośników emocji za kółkiem czekać będą kierownice G920 zamontowane w fotelach rajdowych Playseat oraz gra Forza Horizon 3. Dodatkowo odwiedzający stoisko będą mogli zobaczyć najnowsze produkty dla graczy Logitech: serię Prodigy, mysz G PRO, G900 oraz klawiaturę G810.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze