feat -Kruger&Matz-EDGE1082

Kruger&Matz prezentuje nowy tablet z systemem Windows

Coraz większe zainteresowanie tabletami z systemem Windows, motywuje Kruger&Matz do poszerzania swojej oferty. Nowość w ofercie marki, tablet EDGE1082, pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F o taktowaniu 1,33 GHz oraz układ graficzny Intel HD Graphics. Takie połączenie gwarantuje płynną pracę urządzenia, nawet w czasie odtwarzania najbardziej wymagających aplikacji.

Najnowsze urządzenie z serii EDGE idealnie sprawdzi się zarówno na spotkaniach, jak i w codziennej pracy. Tablet pracuje w oparciu o system Windows 8.1 oraz posiada roczną subskrypcję pakietu biurowego Office 365 Personal. Wszelkie istotne dane i dokumenty pomieści pamięć wewnętrzna 32GB, którą można rozbudować o kolejne 32GB za pomocą karty microSD. Jeśli i to za mało, wraz z pakietem Office 365 Personal, użytkownicy otrzymują także 1TB dodatkowego miejsca w przestrzeni dyskowej OneDrive.

Obok microUSB i miniHDMI urządzenie posiada port USB 3.0, który znacznie podnosi komfort pracy – umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń sterujących oraz ułatwia zapisywanie danych np. na pendrive lub dysku zewnętrznym. Dodatkowo, dzięki Bluetooth 2.1 tablet EDGE1082 umożliwia szybką bezprzewodową wymianę plików. Dostęp do sieci można uzyskać poprzez moduł WiFi lub zewnętrzny modem 3G. Urządzenie posiada także opcję szybkiego montażu wewnętrznego modemu 3G.

Dla osób, które często pracują zdalnie tablet EDGE1082 może szybko zamienić się w mobilne biuro. Wystarczy wpiąć do niego dostępne w ofercie Kruger&Matz dedykowane etui z klawiaturą. Wygodna i łatwa w montażu podstawka, zapewni doskonałe oparcie dla ekranu IPS o przekątnej 10.1” (1920×1200 px), a tym samym wysoki komfort w czasie pracy.

Wbudowana bateria o pojemności 7900mAh daje pewność spokojnego i wielogodzinnego korzystania z urządzenia podczas spotkań, podróży lub w zaciszu własnego domu bez konieczności podłączenia zasilania. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium sprawia, że tablet EDGE1082 imponuje nie tylko parametrami, ale również biznesową elegancją.

Sugerowana cena detaliczna: EDGE1082 – 749 zł.

Więcej informacji na: www.krugermatz.com

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze