feat -World-of-Warships-Legends

Kotwica w górę! World of Warships: Legends już dostępne!

Wargaming informuje, że World of Warships: Legends jest dostępne we wczesnym dostępie na PlayStation 4 i Xbox One do pobrania za darmo. Wczesny dostęp na Playstation i Xbox to możliwość stanięcia na mostku kapitańskim ponad 50 okrętów odtworzonych z dbałością o detale historyczne. Niszczyciele, krążowniki i pancerniki czekają na Twoje rozkazy. Przemierzaj ponad 15 map i ciesz oczy przepięknymi efektami oświetlenia w HDR. Ponad 20 legendarnych dowódców pomoże rozwinąć Twoim jednostkom ich pełny potencjał.

new -World-of-Warships-Legends-5

World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją znaną z komputerów osobistych. Tytuł został przygotowany od podstaw na obecną generację konsol i wykorzystuje ich moc oraz unikatowe możliwości. Bitwy są szybsze i bardziej dynamiczne, większą rolę gra dowódca i jego rozwój, przerobiony został interfejs oraz sterowanie. Gracze mogą oczekiwać regularnych aktualizacji zawartości gry w przyszłości, z nowymi nacjami i okrętami, nowych map czy wsparcia dla pełnego 4K na PlayStation 4 Pro and Xbox One X już tego lata.

Gracze mogą już od dziś pobierać grę, World of Warships: Legends jest dostępne w sklepach Playstation i Microsoft. Wargaming ma doświadczenie z tytułami konsolowymi dzięki World of Tanks: Mercenaries, które pobrało już ponad 18 milionów graczy, także można spodziewać się, że również World of Warships: Legends wytworzy dużą i aktywną społeczność wokół okrętów na konsolach.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze