konkurs_creative_gildia_feat_ggk

Konkurs z Creative: Wygraj słuchawki firmy Creative

Nie tak dawno mogliście przeczytać test porównawczy słuchawek firmy Creative. Dzisiaj mamy dla Was niespodziankę w postaci konkursu organizowanego wspólnie z twórcami Sound Blastera.

Zdecydowaliśmy się na prostą formę, ale też wymagającą minimalnego wysiłku. Zadanie konkursowe jest proste: napiszcie, z jakim typem sprzętu najbardziej kojarzy Wam się firma Creative. Odpowiedzi możecie zostawiać tutaj, wysyłać do nas na konkursowego maila, czyli coen[at]post.pl w temacie wpisując „Creative”, w formie prywatnej wiadomości na fanpage albo w formie komentarza na fanpage Gildii Gier Komputerowych. Każde zgłoszenie to dodatkowa szansa przy wyborze zwycięzcy! Ze szczęśliwcami skontaktujemy się po dane do wysyłki. Na odpowiedzi czekamy do 8 maja 2016 do godziny 20:00 włącznie. Wyniki przedstawimy w poniedziałek, 9 maja 2016.

Na nagrody przygotowane są trzy urządzenia:

  • 1 sztuka Creative Evo ZX,
  • 2 sztuki Creative Inferno.

Poniżej znajdziecie regulamin konkursu, który jest w zgodzie z ogólnym regulaminem portalu Gildia.pl.

REGULAMIN
1. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.
2. Osoby odpowiedzialne za konkurs są wymieniane w informacji o danym konkursie.
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy zainteresowani. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane bezpośrednio z tworzeniem portalu Gildia.pl.
4. Jedna osoba może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi będącymi zgłoszeniami do konkursu – liczy się wykorzystanie innych kanałów komunikacyjnych.
5. Mail zgłoszeniowy na konkurs musi zawierać wszystkie wymagane przez organizatora dane. Ich całkowity lub częściowy brak uniemożliwia udział w konkursie.
5a. W zgłoszeniu zawarta musi zostać odpowiedź na pytanie konkursowe oraz podstawowe dane osobowe uczestnika konkursu, czyli imię i nazwisko.
6. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
7. Każdy zwycięzca konkursu zostaje poinformowany o wygranej drogą elektroniczną.
8. Dla każdego konkursu określona jest nagroda i nie istnieje możliwość zamiany jej przedmiotu ani terminu.
9. Czas trwania konkursu: od 23 kwietnia 2016 do 8 maja 2016.
9a. Czas nadsyłania zgłoszeń: od 23 kwietnia 2016 do 8 maja 2016 do godziny 20:00.
9b. Ogłoszenie wyników: 9 maja 2016.
11. Zgłoszeniem do konkursu jest przesłanie odpowiedzi na pytanie: „Z jakim typem urządzeń kojarzy Ci się firma Creative?”.
12. Nagrodami są urządzenia Creative: słuchawki Creative Evo ZX, słuchawki Creative Inferno.
13. Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystania i publikacji otrzymanych odpowiedzi.
14. Organizator, oświadcza, że wynik konkursu nie zależy w żadnym stopniu od jakiegokolwiek czynnika losowego, a mechanizm konkursu nie ma nic wspólnego z grami losowymi w rozumieniu ustawy „O grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach” (Dz. U. z 1998 r. Nr 02, poz. 650, Nr 145, poz. 946, Nr 155, poz. 1014 i Nr 160, poz. 1061 oraz z 2000 r. Nr 9, poz. 117., z późn. zmianami).

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze