feat - bureau 1_1

Kiedyś XCOM teraz The Bureau: XCOM Declassified

Jeszcze niedawno ta gra nazywała się XCOM i była FPS’em. Potem została „skasowana”, a teraz powraca jako The Bureau: XCOM Declassified i ma być taktycznym shooterem.

Za The Bureau odpowiada 2K i 2K Marin, czyli twórcy Bioshocka 2. Gra będzie osadzona w roku 1962 i ma opowiadać o początkach organizacji XCOM, oraz o jej pierwszym zetknięciu z niesamowitym wrogiem, jakim są istoty pozaziemskie.

news - bureau 2_1

Gra pojawi się w sklepach już 23 sierpnia tego roku. Jeśli chcecie można go już przedpremierowo zamawiać w zagranicznych sklepach.

Jest też zwiastun, choć w pełni aktorski i pokazujący tylko klimat w jakim ma być utrzymana gra. Szkoda, że na cztery miesiące przed premierą pokazano tylko dwa screeny i ani fragmentu rozgrywki. Ale cieszmy się z tego co mamy.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze