feat-IEM2k16_Kairi

Katarzyna „Kairi” Siedlecka – wywiad dla Gildia.pl

Tradycyjnie, w naszym materiale z Intel Extreme Masters nie mogło zabraknąć cosplay’owej rozmowy. Naszym gościem była Kairi, mistrzyni Eurocosplay 2014. Przekonajcie się m.in. jakie wrażenie wywarł na cosplayerce pobyt na San Diego Comic-Con.

Naturalnie, nie mogliśmy nie zapytać Kairi o cosplay’owych idoli oraz o sędziowanie. Nasza rozmówczyni była bowiem, obok Sandygraphy i przedstawicielki ESL Polska, w składzie jury na oficjalnym konkursie cosplay’owym Intela, z którego zapis możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube.
Tak wspaniale nam się rozmawiało, że powstały ponad półgodzinny wywiad trzeba było podzielić na dwie części. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi:

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze