feat-Namu-wywiad

Karolina „Namidanobaka” Górczana – wywiad dla Gildia.pl

O makijażach i filmach Marvela – czas na nasz drugi wywiad przeprowadzony na Pyrkonie. Namidanobaka w stroju Black Cat, Wojtek w stroju samego siebie, a cała rozmowa rozgrywa się w barwnej scenerii targów poznańskich.

Pora na ostatni nasz materiał z Pyrkonu. Ponownie będzie to rozmowa z ciekawym gościem. Wywiadu udzieliła nam bowiem nasza koleżanka Namidanobaka, czyli Karolina Górczana – cosplayerka, którą mieliście już okazję poznać na łamach naszego kącika. Jednym z jej najnowszych sukcesów było zajęcie trzeciego miejsca na oficjalnym konkursie cosplay’u na Intel Extreme Masters Katowice 2015. O katowickim konkursie pisaliśmy już tutaj. Pora jednak, żebyście bliżej poznali samą „Namu” – jak mówią do niej znajomi:

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze