ijustice2_bad_1

Injustice 2 – czas na zwiastun Zła!

Injustice 2, to gra, w której będzie się można wcielić w wielu bohaterów ze świata DC. Ale ileż można być tym dobrym. Zło też jest fajne, a w wykonaniu gości z najnowszego zwiastuna, może być naprawdę super.

Tym razem dostajemy skondensowaną dawkę złoczyńców. Jasne, nie są to może sami najwięksi uniwersum DC, ale myślę, że na pewno przynajmniej dwóch z nich znacie. Zobaczcie jak prezentują się Gorilla Grodd, Bane, Captain Cold i Scarecrow. Przyznam, że z każdym nowym zwiastunem mam coraz większą chęć na tę grę. A premiera dopiero 16 maja. Choć z drugiej strony, do tego czasu twórcy mają jeszcze do ogłoszenia 11 postaci. Będzie moc.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze