pga-hobby-ggk

Gildia.pl patronem medialnym Poznań Game Arena 2014

Z przyjemnością informujemy, że nasz portal objął patronatem medialnym targi Poznań Game Arena 2014 oraz towarzyszące im wydarzenie, czyli spotkanie Hobby 2014. Targi odbędą się w dniach 24-26 października 2014.

Poznań Game Arena, czyli PGA, to wydarzenie z bogatą i długą historią. Jest to jednocześnie jedno z najstarszych wydarzeń związanych z rozrywką elektroniczną w Polsce. Podczas PGA prezentowane są nie tylko nowinki technologiczne oraz nowe produkcje w branży gier wideo, ale również rozgrywane są turnieje drużyn profesjonalnych i publiczności. Nie zabraknie również cosplay’u oraz konkursów. Jakby tego było mało Poznań Game Arena będą towarzyszyć również inne imprezy, w tym Zjazd Twórców Gier Komputerowych, nad którym to również objęliśmy patronat medialny.

Targi Hobby są natomiast gratką dla miłośników gier planszowych, szeroko pojętego fantasy, modelarstwa, numizmatyki, a także filatelistyki. W końcu nie samymi grami wideo gracz żyje, prawda?

Jeszcze w tym tygodniu spodziewajcie się konkursu związanego z Poznań Game Arena oraz Hobby. Będzie o co powalczyć, bo do rozdania mamy łącznie aż 30 biletów na imprezę. W tym 20 VIP.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze