feat -everspace-2

EVERSPACE 2 – aktualizacja wersji Early Access

 Zaraz po wydaniu gry Everspace 2 w usłudze Xbox Game Pass na PC, ROCKFISH Games wypuściło najnowszą, trzecią już dużą aktualizację wersji Early Access, Khaït Nebula: Stranger Skies.

new -everspace-2

Khaït Nebula to najdziwniejszy do tej pory system gwiezdny jaki poznają gracze Everspace 2, pełen tajemniczych artefaktów, dziwacznych stworzeń i wskazówek na temat historii pierwotnej rasy znanej jako The Ancients, w którym jest jeszcze wiele do odkrycia. Wideo prezentujące aktualizacje Khaït Nebula: Stranger Skies.

Kontynuując historię przedstawioną w poprzedniej aktualizacji gracze Everspace 2 mogą teraz odkryć zupełnie nową frakcję, obce formy życia i dodatkowego towarzysza w najnowszym systemie gwiezdnym. Dostaną także dostęp do zupełnie nowej klasy statku, profitów, zagadek i wiele więcej.

new -everspace-2-1

Nawigator Khala dołącza do drużyny po tym, jak spotkamy ją w głównej linii fabularnej. Pochodzi z poprzednio nie spotykanej przez nas obcej rasy i wnosi do załogi wyjątkowe umiejętności, odblokowuje dodatkowe dane na mapie gwiazd a także tworzy węzły do podróżowania skrótami przez bezmiar kosmosu, innymi słowy: odblokowuje punkty szybkiej podróży!

Nowy statek typu Heavy Fighter, Vindicator, charakteryzuje się wysoką mobilnością i używaniem dronów, aby zadać dodatkowe obrażenia. Wspierane są one przez specjalne warunki statku, które zwiększają punkty ataku, synchronizują je i naprawiają bądź budują nowe drony z pokonanych przeciwników.

new -everspace-2-2

W szybkim spojrzeniu na plan aktualizacji na rok 2022 ROCKFISH Games zdradza, że kolejny update został zaplanowany na wiosnę przyszłego roku. Doda on kolejny system gwiezdny ale bez nowych fragmentów fabuły jako, że zostały one zachowane już na premierę. Jednak w wiosennej aktualizacji kosmiczni piloci dostaną możliwość szybkiego rzutu oka na endgame oraz trzecią podklasę lekkich myśliwców, będzie więc trochę dodatkowej zawartości do eksplorowania.

Co więcej, UI i napisy dla języków polskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego brazylijskiego, czeskiego, rosyjskiego, uproszczonego chińskiego, japońskiego i koreańskiego zostanie dodane wraz z tą aktualizacją ze względu na liczne prośby od międzynarodowej społeczności Everspace 2. Gra dostępna jest na Steam, GOG oraz Microsoft Store z premierą na konsolach Xbox i PlayStation wraz z wydaniem pełnej wersji gry w 2023.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze