feat -dirt-rally-2

DiRT Rally 2.0 GOTY w sklepach już w marcu

DiRT Rally 2.0 GOTY to najpełniejsze wydanie jednej z najlepszych gier o wyścigach rajdowych, zawierające 81 samochodów i 26 lokacji z całego świata. Nowi, a także powracający, gracze będą mogli się sprawdzić w najbardziej realistycznych zawodach oraz zmierzyć w mistrzostwach Official FIA World Rallycross Championship – tradycyjnym wyścigu sześciu samochodów na kilku okrążeniach.

new -dirt-rally-2

Dodatek Colin McRae FLAT OUT dodaje ponadto nową, zawierającą 12 tras, lokację w Perth and Kinross w Szkocji, samochody SUBARU Impreza S4 Rally i SUBARU Legacy RS oraz 40 scenariuszy dokumentujących niezapomnianą karierę Colina McRae w latach 1984-2006. Fani będą mogli sprawdzić się w wyzwaniach, które uczyniły McRae legendarnym kierowcą, mierząc się przy okazji z trudnościami, takimi jak kary czasowe czy uszkodzenia auta. Scenariusze korzystają z dziewięciu samochodów, które miały duże znaczenie w karierze McRae, również tych, które pojawiały się w poprzednich grach z serii Colin McRae Rally oraz DiRT.

Ross Gowing, Game Director DiRT Rally 2.0 w Codemasters, skomentował dzisiejsze ogłoszenie następująco: “Po dwunastu miesiącach współpracy z graczami i nieustannego ulepszania DiRT Rally 2.0, wreszcie mamy do czynienia z kompletnym wydaniem, znakomitą propozycją zarówno dla nowych, jak i doświadczonych fanów. Dodatek Colin McRae Flat Out to wisienka na torcie i doskonałe zakończenie rozdziału DiRT Rally 2.0 dla naszego zespołu. Teraz możemy z czystym sumieniem rozpocząć prace nad kolejnymi projektami.”

Gra DiRT Rally ukaże się w pełnej polskiej (i angielskiej) wersji językowej już 27 marca 2020 na PlayStation 4 oraz Xbox One.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze