destiny-2-new

Destiny 2 – oficjalny zwiastun i data premiery

Tak, to już zupełnie oficjalne. Destiny 2 zmierza na nasze konsole. Ale nie tylko, bo zmierza też na PeCety. A wyląduje już 8 września tego roku. Tako rzecze zwiastun.

A zwiastun rzecze też o innych ciekawostkach. Na przykład o tym, że naszym głównym wrogiem będzie zapewne Czerwony Legion i jego przywódca Ghaul. Rzecze też, że jeśli kupicie grę w przedsprzedaży, to dostaniecie dostęp do wcześniejszej wersji beta…Jasne, już widzę jak po doświadczeniach z pierwszą częścią i tym co oferowała, ludzie rzucają się na preorder.

Niestety nie zobaczycie na zwiastunie materiału z rozgrywki. Na gameplay, przyjdzie nam poczekać do 19 maja.

Ze zwiastuna dowiadujemy się też (choć nie wprost), że gra będzie miała polski dubbing. Kto się cieszy? Poniżej możecie zobaczyć i usłyszeć zarówno polską wersję zwiastuna, jak i angielską. Osobiście mam nadzieję na możliwość gry po angielsku z napisami. Kiedy w grze występuje Clyde-6 pod którego głos podkłada Nathan Fillion, to jednak wolę słuchać jego głosu. A tak przy okazji, moim zdaniem jego odezwa w zwiastunie była lepsza.

Polski zwiastun

Angielski zwiastun

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze