prey2_1

Demo Prey nie dla posiadaczy PC?

Dziś na konsolach PS4 i XOne pojawiło się demo jednej z ciekawszych premier maja, czyli Prey. Niestety posiadacze PCtów, nie dostali swojej wersji demonstracyjnej.

Rozgrywka w wersji próbnej, jest ograniczona do pierwszej godziny zabawy, zatem jeśli gra nie jest tragicznie krótka, nie zepsujemy sobie zbyt dużo z pełnej wersji gry. Powinno to jednak wystarczyć, aby stwierdzić, czy nowy Prey jest godny uwagi. Tym bardziej dziwi brak możliwości przetestowania tej pozycji na PC. Choć z drugiej strony, PeCetowa wersja Dishonored 2, za którą również odpowiadało studio Arkane, miała sporo problemów technicznych. Czyżby ktoś bał się, że i tu pojawią się nieprzewidziane trudności?

Nie wiem, czy nie zrobię tego po raz pierwszy, ale w takim wypadku, radzę posiadaczom komputerów, wstrzymać się z zakupem gry na pierwsze opinie dotyczące jakości tej wersji. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem żałować. Premiera już 5 maja, więc pierwsze głosy graczy (zadowolonych, lub zawiedzionych), powinny rozbrzmieć równie szybko.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze