feat -Creative-Sound-BlasterX-H7-TE

Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition – topowy model w nowej odsłonie

 

Sound BlasterX H7 Tournament Edition, jest kontynuacją poprzedniej serii w lepszym wydaniu, podobny lecz poprawiony design i lepsze parametry dźwięku. 

Sound BlasterX H7 Tournament Edition wyposażone zostały w ulepszone przetworniki 50mm FullSpectrum o lepszej dynamice i czułości, dając bardziej szczegółowy dźwięk o większym spektrum. Odłączany mikrofon został przeprojektowany i ulepszony w celu zwiększenia czułości, lepszej redukcji szumów. Wprowadzono nowe płyty na obudowie słuchawek ze szczotkowanego metalu z czarnym wykończeniem i srebrnym szlifem dookoła. Na płytach czerwony, podświetlany znak X, świecący po podłączeniu przez USB. Dodatkowo czerwone kable połączeniowe, czerwona wyściółka wewnątrz muszli słuchawek i duże oznaczenia L i R sprawiają, że zestaw słuchawkowy jest bardzo łatwy w obsłudze i gustowny.

new -Creative-Sound-BlasterX-H7-TE

H7 TE posiada podwójny system podłączania sygnału. W trybie USB, użytkownik może zaprogramować słuchawki w aplikacji X-Plus, która oferuje specjalnie dostrojone profile audio przeznaczone dla wielu popularnych gier, takich jak Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2 z dopasowaniem do różnych wersji i mutacji , wszystko aby ułatwić rozgrywki. Ustawienia dźwięku w X-Plus mogą być zapisane w pamięci słuchawek a następnie odtwarzane podczas turniejów bez konieczności instalacji oprogramowania na miejscu. Po podłączeniu przez USB, użytkownicy mogą również zdecydować się na korzystanie z oprogramowania PC Engine BlasterX Acoustic, aby w pełni dostosować swój dźwięk do oczekiwań i poprawić jego przestrzeń wykorzystując 7.1 Surround. W trybie analogowym H7 TE oferuje dynamiczny profil dźwięku o zrównoważonych proporcjach tonów wysokich, średnich i niskich.
Sound BlasterX H7 to słuchawki dla wymagających graczy, które są trwałe, wygodne i oferują najlepszą jakość dźwięku dzięki konwerterowi DAC USB z audio w jakości 24 bity/96 kHz.

new -Creative-Sound-BlasterX-H7-TE-1

Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro to zestaw w pełni konfigurowalnych technologii przetwarzania dźwięku opracowanych i dostosowanych specjalnie z myślą o słuchawkach Sound BlasterX H7. Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro obsługuje technologię Scout Mode, która pozwoli Ci usłyszeć i wykryć przeciwnika, zanim znajdzie się w zasięgu Twojego wzroku. Słuchawki będą dostępne w lutym w cenie 559 zł.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze