feat -Cooler-Master-Synk-X

Cooler Master Synk X – fotel gamingowy

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój fotel Synk X z efektami haptycznymi. Cooler Master Synk X opisywany jest przez producenta jako wieloplatformowe krzesło haptyczne zapewniające nowy poziom immersji. Wszystko dzięki przekształcaniu fal dźwiękowych w wibracje oraz dostarczaniu użytkownikowi wrażeń dotykowych w czasie rzeczywistym. Produkt powinien więc mocniej angażować w wirtualne otoczenie. Mimo gamingowego charakteru został on dostosowany do obsługi różnych rodzajów platform, jak np. telewizorów, PC czy nawet urządzeń mobilnych.

new -Cooler-Master-Synk-X

Fotel wyróżnia się regulowaną, ergonomiczną konstrukcją, która ma być zdolna do wytrzymywania długich godzin pod obciążeniem z działającą haptyką. Każdy powinien być w stanie dostosować krzesło do swoich preferencji. Produkt wyposażono w regulowane oparcie o maksymalnym kącie pochylenia 135°, podłokietniki 4D, a także dwustopniowy wysuwany podnóżek. Co więcej, zostało ono pokryte oddychającą tkaniną, która powinna zapewnić użytkownikowi odpowiedni komfort.

new -Cooler-Master-Synk-X-1

Do ważnych cech fotela Cooler Master Synk X należy zaliczyć również wbudowany interfejs sterowania typu All-in-One, który posłuży nie tylko do wyboru źródła dźwięku, ale również do ustawienia poziomu efektów haptycznych czy głośności słuchawek. Synk X posiada także autorski system ARGB Halo Illumination oraz baterię o pojemności 5200 mAh, która powinna zapewnić nawet do 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Fotel jest dostępny w kolorze czarnym i szarym.

Fotel Cooler Master Synk X został wyceniony na 1239 € i jest już dostępny w wybranych sklepach w Polsce. Specyfikacja fotela Cooler Master Synk X dostępna jest TUTAJ.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze