prey-logo

Kto chce zobaczyć 35 minut rozgrywki z Prey?

Nowy Prey wyjdzie na początku maja. Normalnie czas oczekiwania wypełniałyby nam kolejne zwiastuny, jednak Bethesda poszła o krok dalej. Pokazała 35 minut rozgrywki, z samego początku gry.

Jeśli lubicie swego rodzaju spoilery, możecie obejrzeć poniższy materiał, aby zobaczyć jak będzie wyglądała nowa odsłona Prey. Dowiecie się także jak zaczyna się gra, dlaczego nasz bohater znalazł się w takich, a nie innych okolicznościach. Co ciekawe, oglądając ten kawałek rozgrywki miałem wrażenie, że ten początek bardzo przypomina mi inną grę. Leciwą, ale bardzo dobrą. Zresztą zobaczcie sami. Czy widzicie jakieś podobieństwo do innego FPSa?

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze