feat -Ancestors-Legacy

Ancestors Legacy – Dziś premiera darmowego dodatku o Bolesławie Chrobrym

Nowy dodatek dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich posiadaczy Ancestors Legacy jest wyrazem wdzięczności dla wszystkich fanów, którzy wspierali i nadal wspierają twórców gry, biorąc udział w testach beta, dzieląc się opiniami, rozpowszechniając informacje o grze i po prostu będąc częścią społeczności.

W najnowszym rozszerzeniu gracze poznają historię Bolesława Chrobrego, pierwszego króla Polski, oraz jego syna Mieszka II. Nauczą się, jak dzięki dyplomatycznym i strategicznym umiejętnościom, a także silnemu charakterowi, Bolesław Chrobry wygrywał wojny, pokonując armię Świętego Cesarstwa Rzymskiego i jak zrzucił Jarosława Mądrego z tronu, okupując Kijów i jego wszystkie bogactwa. 5 misji dostępnych w dodatku obejmie historyczny okres pięciu lat między 1013 a 1018 rokiem n.e.

new -Ancestors-Legacy

Ancestors Legacy to historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie olbrzymich bitew. Gra oferuje 4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza inspirowanej wydarzeniami historycznymi.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze