feat -world-of-tanks

World of Tanks – nowe włoskie czołgi ciężkie, plutony 2.0 i wiele innych nowości w pierwszej aktualizacji w 2021

Początek nowego roku to dobra pora, aby zacząć przygodę z nową zawartością, właśnie dodaną do World of Tanks. Aktualizacja 1.11.1 przynosi ze sobą nowe włoskie czołgi ciężkie z ulepszoną mechaniką automatycznego ładowania. Odmieniony system dobierania graczy w plutony ułatwi znalezienie graczy do wspólnej walki, a kilka zmian w interfejsie sprawi, że gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

new -world-of-tanks

Nowa linia czołgów włoskich zaczyna się na VII poziomie maszyną Carro d’assalto P.88 i zawiera cztery pojazdy charakteryzujące się dobrym opuszczaniem działa, solidnie opancerzonymi wieżyczkami i stylowym wyglądem zewnętrznym. Nowe czołgi włoskie charakteryzują się również ulepszonym systemem automatycznego ładowania pocisków, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej i efektywniej wykorzystywać ten mechanizm. Wraz z nową linią gracze dostają cztery zestawy misji bojowych, każdy związany z nowym czołgiem. Za wykonanie zadań do zdobycia są emblematy, inskrypcje, naklejki w klimacie starożytnego Rzymu, a dla czołgu poziomu X, Rinoceronte, również unikatowy styl 2D.

new -world-of-tanks-1

Wraz z aktualizacją 1.11.1 pojawia się również system plutonów 2.0. Dzięki niemu jeszcze szybciej i łatwiej dobierzecie graczy do drużyny, a korzystając z filtrów system znajdzie graczy odpowiadających umiejętnościom i preferencjom wyszukiwania.

new -world-of-tanks-2

Podążając tradycją implementacji najlepszych modyfikacji użytkowników do gry, zmiany dosięgły również interfejs użytkownika. W opcjach można ustawić okrąg gwarantowanego wykrycia czołgów czy włączyć licznik czasu naprawy uszkodzonych modułów pojazdów. Więcej szczegółowych informacji na temat aktualizacji 1.11.1 dostępnych jest na oficjalnej stronie gry pod adresem worldoftanks.eu

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze